Tego nie było w rozkładzie!

Wycieczki śmieszne i dziwne

Blog wycieczek

Kupić by cię mądrości za drogie pieniądze

2016-12-16 11:21:08, komentarzy: 0

Kupić by cię, renaulcie, za drogie pieniądze. By znowu mieć spokój, normalną skrzynię biegów, gdzie "R" jest na końcu, a nie w miejscu jedynki, wajcha chodzi lekko, luz jest w miejscu luzu, a nie po skosie w dół, a dwójka nie myli się z czwórką, bo się nie da. 

 

Znowu otarłam się o ten straszny słupek i na nadkolu powstała brzydka smuga. "Nie potrafisz jeździć, na kursie cię nie uczyli jeździć na wstecznym". Jakiś facet nie zasygnalizował skrętu do mnie z drogi z pierwszeństwem, więc ja ustawiłam się do skrętu w tę drogę i o mało byśmy się nie zaklinowali. "Miał prawo". Na parkingu nie było problemu, nie wyszedł mi skręt do miejsca w lewo, pojechałam w prawo i modelowo zaparkowałam obok samochodu, równo i na prostych kołach. "No tak, ale cofać nie umiesz". Kiedy babcia z naprzeciwka odjechała, podjechałam tam i już sama mogłam przodem z parkingu wyjechać.

 

Znowu była walka z oplową skrzynią biegów. Wajcha w nim chodzi tak jakoś miękko, że nie mogę normalnie wyczuć ani luzu, bo wchodzi mi dwójka, ani dwójki, bo wchodzi mi czwórka. Więc auto albo gaśnie, no bo nie ruszy na luzie, albo wyje, bo chce ruszyć na czwórce. W pewnej chwili, na skrzyżowaniu, jak nie mogłam ruszyć, powiedziałam sobie: ''Spokojnie. Wszystko jest dobrze". Dwójka się znalazła, auto bez gazu zrobiło łuk w lewo. I wtedy rzeczywiście wszystko poszło dobrze. "Spokojnie!" Cudowne dwa słowa z kursu, które sprawiały, że wychodziłam cało z trudnych sytuacji.

Kategorie wpisu: Wrocław, prawo jazdy
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW