Tego nie było w rozkładzie!

Wycieczki śmieszne i dziwne

Blog wycieczek

Każdy ma swoje sprzęgło achillesowe

2017-02-09 09:43:43, komentarzy: 0

Tekst o nieszczęśnikach z zielonym liściem na szybie się ukazał. Redakcja przyśle mi egzemplarz papierowy, dla Instruktora, a ten przeznaczony dla mnie dostanę od autora osobno. Czytałam już wersję elektroniczną, Instruktor chyba też. Nastąpiła przy tej okazji zamiana ról: jak on mnie cierpliwie w sprawie obsługi sprzęgła, tak ja jego dyskretnie instruuję w sprawie nowych mediów.

 

Nasz pedagog wychował się w szczęśliwych czasach, gdy internet nie istniał, a żeby samemu zaistnieć, musiał rozpychać się łokciami pośród żywych ludzi. Teraz komputera używa, ale zgodnie ze swoimi priorytetami - obsługa kursanckich kont. Nie śmieję się z tego, pamiętając, jak sama na początku obsługiwałam samochód.

 

On robi swoje. Cierpliwie i z uporem tresuje kolejnych kierowców, głównie kobiety, przy których jak zawsze wzdycha, że on kobiet nigdy nie zrozumie. Kompletnie go nie obchodzą rozmowy i reklamy, nawet nie wymieni zdjęć na stronie www, chociaż powinien, bo są okropne, a też tworzą wrażenie. Inni wieszają u siebie każdą notkę prasową, wzmiankę i dowód uznania. On jest skoncentrowany na uczeniu. A tu wyszło zestawienie zdawalności za III kwartał 2016, z którego wynika, że na 53 OSK zarejestrowane we Wrocławiu, jego szkoła znajduje się coś na 3 albo 4. miejscu z wynikiem 66,7%

 

Maleńka szkoła, leżąca poza strefą egzaminacyjną, na uboczu, nierozreklamowana. Po egzaminie obiecałam sobie, że pomogę mu w reklamie, jak tylko będę mogła. Tekst o zielonych wyszedł w taki sposób, że jest dla niego rodzajem nagrody.

Kategorie wpisu: Wrocław, prawo jazdy
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW