Tego nie było w rozkładzie!

Wycieczki śmieszne i dziwne

Blog wycieczek

5 lipca o 19.00. Spotkanie autorskie we Wrocławiu

2012-07-04 07:50:47, komentarzy: 2

Moi Drodzy (jak mawiają wykładowcy:))))


Serdecznie zapraszam Was na kolejne spotkanie autorskie. Termin i miejsce: 5 lipca, godzina 19.00, księgarnia Tajne Komplety we Wrocławiu.

Ja i Pani Łyżeczka będziemy opowiadać o naszej książce: "Gdy świat jest domem. Blog Sosenki. Gdy dom jest światem. Blog Pani Łyżeczki". Jak widać, łączy ona w sobie dziennik mamy czworga dzieci i dziennik obieżyświata. Opowiemy, jak ją wspólnie pisałyśmy. Nadmienimy o ciekawych wątkach, o wyprawie przez Krainę Gąsienic i zjeżdżaniu na linie z wiaduktu kolejowego. Chętnie wyjaśnimy, że różne rzeczy dzieją się naprawdę, bez udziału czarów.

 

Spotkanie odbędzie się w jednym z najciekawszych miejsc we Wrocławiu: w prawdziwej księgarni, a nie w sklepie z książkami: w Tajnych Kompletach. Księgarnia mieści się w nowo wyremontowanej Kamienicy Artystycznej we wrocławskim rynku przy ul. Przejście Garncarskie 2.


Będzie też można zauważyć, że Sosenka nie jest "starszą panią z walizką". Po różnych spotkaniach autorskich Czytelnicy przyznają się nieśmiało do obaw, jakie wcześniej żywili. To ciekawe z punktu widzenia osoby włóczącej się z rowerem po linii kolejowej :)

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Stary 9:13, 4 lipca 2012

  Sosenko!

  Dobre to z tą starszą panią z walizką. Paradne nawet.

  Odpowiedz
 • Sosenka 11:10, 4 lipca 2012

  Stary!

  Ja też nie mogłam zrozumieć, skąd takie skojarzenie. Ale takie właśnie miała Barabasz - Baszka, zanim pierwszy raz zderzyłyśmy się ze sobą i pojechały do Łyżeczków.

  Odpowiedz
Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW